/ 9 نظر / 2 بازدید
ميلاد

سلام ... خوشحالم كه بروز كردي ... برات آروزي بهترين ها رو دارم ... خدانگهدارت باشه ... ٬{ک-

ميلاد

زندگی گرمي دل های به هم پيوسته است ؛ تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است ... در ضميرت اگر اين گل ندميده ست هنوز ؛ عطر جان پرور عشق گر به صحرای نهادت نوزيده ست هنوز ؟ دانه ها را بايد از نو کاشت ... آب و خورشيد و نسيمش را از مايه جان خرج می بايد کرد ؛ رنج می بايد برد ؛ دوست می بايد داشت . با نگاهی که در آن شوق برآرد فرياد ؛ با سلامی که در آن نور ببارد لبخند ؛ دست يکديگر را بفشاريم به مهر ... جام دلهامان را ، مالامال از ياری ، غمخواری ، بسپاريم به هم ...بسراييم به آواز بلند ... شادی روی تو ! ای ديده به ديدار تو شاد ! باغ جانت همه وقت از اثر صحبت دوست ؛ تازه ، عطر افشان ، گلباران باد !

ميلاد

ای مهربان تر از برگ در بوسه های باران ... سلام ! سلامی چو بوی خوش آشنايی ببخش ! ( سلامم خيس خيس است ، تقصير من نيست - آخر تمام ديشب باران باريدُ باريد ) اينروزها ، با دستهای سرد زمستان در جيبهايت چه ميكنی ؟! اينجا ، در همين نزديكيها ( پشت همين پنجره ای كه همدم من است ) : كوه ها ، شالی از مه و برف به خود پيچيده اند و از سوز ، آسمان كوته دلتنگ را تا روی گوشهايشان پايين كشيده اند ... صدای نفسهای فصل را ميشنوی ؟ ( چه آرام است ... ) گوش كن ! حتی ميشود شماره كرد ... شايد بخواب رفت و ديگر دغدغه ی بيخوابی ها را نداشت . راستی ، اگر مهربانی سردش بود دستهايش را بگير ! تا برفی نو به صفای بارانی كه بزودی باريدن خواهد گرفت ميسپارمت .

فيروزه

سلام...زيبااااااااااااااااا...من نفهميدم چی شد...۲ روزه همش کد ها اشغاله و نمی تونم بگيرمت...اما مخابرات رو از رو می برم...حالا ببين...

Solh

همــوطنان :همانطور که اطلاع داريد چند نفر از کسانی که مدت ۸سال خاتمی را همواره حمايت ميکردند و بر سر سفره آخوندها مينشينند(محسن سازگارا بنيان گذار سپاه پاسداران) اطلاعيه را انتشار دادن و خواهان يک همه پرسی با نظارت نهادهای بين الملل برای تشکيل محلس موسسان بمنظور تدوين پپش نويس يک قانون اساسی با رای آزاد مردم هستندو در مقدمه همچنين تغيير نظام به عهده محلس موسسان گذاشته شده است .اين حضرات بخوبی اصل ۱۷۷قانون اساسی رژيم طالبانی ايران را خوانده اند و ميدانند با وحود بک نفر که ۲۶سال ايران را به گروگان گرفته نمی شود تشکيل محلس موسسان داد لطفا خاک به چشم مردم ديگر نپاشيد ٫ با اين شعار و ترفندهيچکس حاضرنيست پای صندقهای رای رياست حمهوری در آينده نزديک حاضر شود . برای پس گرفتن اين سرزمين و واگذاری به صاحبان اصلی که خود ملت هستند مردم خواهان يک رفراندوم حهت سرنگونی رژيم طالبانی ايران با نظارت نيروهای بين الملل هستند نه برگزاری محلس موسسان.

hossein

۱ ؟ سلام / اميدوارم که حالت خوب باشه . ۱=۱ ؟! / ۱ انتخاب / ۱ سوال / يا بازم مثل هميشه وب لاگ باهات مشکل داره !

MeHrDaD

سلام .... قشنگ و زيبا مثل هميشه ..... تا بعد يا علی

فيروزه

واااااااااااااااااااااااااااا...متنت کو خواهری جونم؟!

mansoor

کم پيدا و کم گو شدی . باز هم مثل گذشته ها بنويس... موفق باشيد